Pušų Parkas

23 sausio

Sėkmės istorija, kurios pagrindiniais ingredientais tapo gerai apgalvota projekto koncepcija ir išgrynintos unikalios vertės. TOP 1 geriausiai parduodamas projektas Lazdynėliuose, TOP 5 projekto pozicija Vilniaus rinkoje 2023-aisiais naujųjų metų pradžioje neužleidžia lyderystės ir toliau stiprina savo pozicijas bei augina pardavimus. ,,Pušų parko” komanda atskleidė, kuo unikali šio projekto koncepcija ir kodėl ji tapo traukos centru visiems, ieškantiems ypatingų namų Vilniuje.

Projektas, kuris pasiūlė išskirtines pridėtines vertes „Pušų parkas“ pelnytai užkopė į pirmąją vietą ir jau antrus metus tvirtai laikosi lyderio pozicijoje Lazdynėliuose. Per 2023-iuosius ne tik parduotas 71 butas, bet ir įgyvendinti strateginiai pokyčiai, augo pridėtinių verčių krepšelis. „Smagu, kad pirkėjams kurtas projektas „Pušų parkas“ sulaukė tiek dėmesio ir pirmauja – tai didelis komplimentas visai mūsų komandai“, – sako projekto vystytojo „Orner“ plėtros vadovė Kornelija Kazlauskytė.

Bendros investicijos į šį prabangų ir unikalų projektą siekia 19 mln. eurų. Siūlomi 1,5 – 3 kambarių butai, kurių plotas varijuoja nuo 30 iki 81 kv. m., o kaina prasideda nuo 87 tūkstančių eurų, yra galimybė įsigyti su daline arba pilna apdaila. A+ energinės klasės butai pasižymi racionaliu išplanavimu, langus glosto pušys ir atsiveria nuostabus vaizdas į parką. Tai vienintelis projektas Lazdynėliuose, kurio pirmųjų aukštų butai turi ypač erdvias terasas.

„Praėję metai buvo didžiausių pokyčių metai, strategiškai dirbo visa vadovų komanda. Stiprinome projekto koncepciją, rinkodarą, gerinome klientų aptarnavimą. Tai davė ilgalaikį sėkmingą rezultatą. Lapkritį ir gruodį fiksavome rekordinį susidomėjusiųjų srautą, taip pat ir „Aruodo“ portale gruodžio mėnesį tapome populiariausiu projektu pagal lankytojų srautus Vilniuje. Tai parodo, kad nuolat augame bei kiekvieną mėnesį siekiame įvykdyti didelius pardavimų planus“, – komentavo projekto pardavimus ir rinkodarą koordinuojančios įmonės „RSM“ vadovė Olga Lapinskė.

2024 metais „Pušų parkas“ pristato naują asortimentą: didesnės kvadratūros erdvius butus, turinčius po kelis balkonus ir automobilių parkavimo vietas, taip pat juose bus galimybė įrengti sauną arba infraraudonųjų spindulių pirtį. O. Lapinskė pažymi, kad tokių butų skaičius ribotas ir skirtas tiems klientams, kurie ieško įdomesnės koncepcijos. Projekto atstovė pastebi, kad pirkėjai ypač vertina tai, kad gali atvykti ir įvertinti „Pušų parko“ privalumus gyvai – butai pastatyti, telieka išsirinkti savo svajonių variantą ir tapti išskirtinės bendruomenės dalimi.

Svajonių vieta – namai tarp miesto ir gamtos Vienas iš didžiausią pridėtinę vertę turinčių aspektų, kurį išskiria projekto vystytojai ir pirkėjai, yra vieta. „Pušų parkas“ – tai projektas, idealiai pritaikytas gamtą mylintiems žmonėms, vieta, kurioje atsiveria neribotos galimybės mėgautis gamtos privalumais visais sezonais – nuo vasaros pikniko miške iki vaikščiojimo, meditacijos, bėgiojimo, miško gėrybių ir stirnų stebėjimo. Švarus oras, gamtos garsai ir kvapai atpalaiduoja ir suteikia jėgų naujai dienai.

 

„Vieta mieste visada bus pirmas dalykas, kurį klientai vertins rinkdamiesi ne tik savo naujus namus, bet ir darbovietę, sporto klubą, poilsio ir pramogų vietas. Didelė būsto pridėtinė vertė yra vieta, išplėtota miesto infrastruktūra ir gamtinė aplinka. Neatsiras nė vieno žmogaus, kuris pro namų langus nenorėtų matyti išpuoselėtų gėlynų, ošiančių medžių, negirdėti upės čiurlenimo ar paukščių čiulbesio. Mūsų komandos kurtas „Pušų parkas“ šiuo atžvilgiu turi visa, kas svarbiausia – įkurtas neaprėpiamo dydžio brandžiame Bukčių miške, kuris dar visai laukinis ir unikalus, su pasivaikščiojimo takais ir tuo pačiu greta Vilniaus vakarinio aplinkkelio, užtikrinančio patogų ir greitą susisiekimą su bet kuria miesto vieta“, – išskiria pridėtinę projekto vertę Kornelija Kazlauskytė.

Projekto atstovė akcentuoja, kad įsikeliančios jaunos šeimos pabrėžė tikros gamtos ir gryno oro svarbą. Ir ne veltui – kasmet Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu atliekamas aplinkos oro kokybės tyrimas įrodo, kad oras Lazdynėliuose – vienas švariausių Vilniaus mieste.

Ypatingas dėmesys laisvalaikio erdvėms ir privatumui „Pušų parkas“ išsiskiria ne tik šalia esančio miško gėrybėmis, tačiau ir apgalvota paties projekto gyvenamųjų namų aplinka. Čia realizuotas sprendimas įrengti požeminę automobilių aikštelę, žaliąsias erdves, taip gyventojams suteikiant galimybę saugiai mėgautis privačia, žalia teritorija, kuri tarnauja bendruomenės interesams ir poreikiams. Pirkėjai labai vertina ir idealiai skirtingiems kiekvieno poreikiams – tiek mažiesiems, tiek suaugusiems – pritaikytas laisvalaikio zonas. Čia įrengti treniruokliai, sūpynės, žaidimų erdvės, poilsio terasos su prabangiais lauko baldais pušų parke. Pastatų kraštovaizdį papuoš ir sakuros, magnolijos, kiti dekoratyviniai augalai.

Pristatomas naujas erdvių butų asortimentas „Prabangių butų asortimente kiekvienas gali atrasti sau idealiausią variantą, projekto gyvenamieji namai jau pastatyti, galima rinktis iš A ir B korpusų butų. „Pušų parką“ renkasi išskirtinė bendruomenė, kuri vertina gamtos ir miesto sinergiją, komfortą, detales, investuoja į savo gyvenimo kokybę. Yra galimybė pasirinkti būstą su keliomis prabangiomis drabužinėmis – atskiroje patalpoje ir miegamojo kambaryje. Daugelyje butų galima įrengti patogią darbo erdvę. Nors daugiabučiai namai priklauso mažaaukštei statybai, yra tik 4 aukštai, tačiau kiekviename name numatyti keli liftai. Teikiamos ir interjero dizainerio paslaugos, todėl bet kuris pirkėjas galės nedelsiant realizuoti savo svajones, o pasirašius sutartį dėl buto pirkimo bus apgaubtas profesionalios komandos dėmesiu iki pat įsikūrimo momento“, – pabrėžė O. Lapinskė.

Projekto „Pušų parkas“ metų pradžioje pristatyti nauji erdvūs trijų kambarių butai yra ypač šviesūs, su keliais balkonais, šie butai skirti gurmanams, kurie vertina stilių, patogumą ir papildomus, komfortą teikiančius, sprendimus. Čia yra galimybė įsirengti drabužinę, sauną arba infraraudonųjų spindulių pirtį ir mėgautis šiuo privalumu gyvenant šalia pušyno ir Neries! Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išties išskirtinio būsto viename geriausiai parduodamų nekilnojamojo turto projektų Vilniuje ir populiariausiame Lazdynėliuose. Paskubėkite – tokių butų yra vos 7, be to, šiuo metu jiems taikomos nuolaidos iki 28 852 eur, tad kainos prasideda nuo 181 434 eur.

Atvirų durų dienose išskirtinės sąlygos įsigyti svajonių būstą ,,Pušų parke“ Metų pradžia idealus laikas tikslų įgyvendinimui, ypač, jei tai nauji svajonių namai. Pasinaudokite išskirtinėmis „Pušų parko“ sąlygomis ir įgyvendinkite šį tikslą nieko nelaukdami! Ypatinga vieta šalia pušyno ir Neries, pilnai išvystyta infrastruktūra ir pridėtinės vertės, kurias siūlo tik ,,Pušų parkas“, –tai, dėl ko butai čia sparčiai tirpsta.

Registruokitės į atvirų durų dienas ir pamatykite iš arčiau geriausiai parduodamą projektą Lazdynėliuose. Butą rezervuoti galima su vos 5000 eur užstatu, o likusį mokėjimą galėsite atidėti net 6 mėnesiams. Visų klientų laukia specialūs pasiūlymai ir nuolaidos. Registracija i ADD priimama darbo dienomis ir savaitgaliais.

 

Kviečiame išsirinkti savo svajonių būstą – www.pusuparkas.lt. Sužinokite pirmieji daugiau informacijos apie naujausius mūsų specialius pasiūlymus. Registracija į atvirų durų dienas: Tel. 846302520, pardavimai@r-sm.lt

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/vienas-patraukliausiu-nt-projektu-vilniuje-pristate-nauja-erdviu-butu-asortimenta-95644557

Visi straipsniai