Pušų Parkas

Privalumai

Unikali

Gamta

Mieste

Kviečiame pasivaikščioti Bukčių miško parke, išmokti važiuoti dviračiu, stebėti paukščius, skaičiuoti žvaigždes, kepti zefyrus, žaisti futbolą, pūsti muilo burbulus – ,,Pušų parko” aplinka idealiai pritaikyta patirti nuostabias emocijas su šeima ir kurti prisiminimus.

Miškas natūraliai sukurtas gamtos kaip savotiška meditacija. Todėl mėgstantiems tylą, ieškantiems būdų, kaip ,,sugrįžti į save“ po sunkios darbo dienos, vietos, kur galima pabūti su savo mintimis – tai ideali vieta jogai, meditavimui – kasdieniams ritualams, kurie taps ypatingu Jūsų naujų namų rutinos prieskoniu.

Bėgiojimas, važiavimas dviračiu, paspirtuku ar kasdienei sveikatai palaikyti rekomenduotini nueiti 10 tūkstančių žingsnių įgauna dar didesnę prasmę miško apsuptyje. Gaivus oras, žaluma, gamtos garsai – visa tai atpalaiduos po ilgos darbo dienos, nuramins mintis ir suteiks energijos kitai dienai.

 

Išskirtinė

lokacija

Išskirtinė lokacija yra projekto vizitinė kortelė. Ją projekto vystytojas ,,Orner“ pasirinko siekiant sukurti namus tiems, kurie ieško būsto Vilniuje, nori lengvai pasiekti darbą, ugdymo įstaigas, visus reikiamus objektus, tačiau po aktyvios dienos, veiklų galėtų grįžti į namus, esančius gamtos oazėje ir gėrėtis kvapais, garsais, spalvomis, atsipalaiduoti.

Vos dešimt minučių nuo miesto centro nutolusi, bet visai šalia pušyno ir Neries bei visų gamtos gėrybių esanti lokacija užburia ne tik harmoningai išpildytomis detalėmis, bet ir puikiai pritaikyta infrastruktūra kiekvieno patogumui ir skoniui.

,,Pušų parkas“ yra puikioje lokacijoje – greta Neries upės ir Bukčių miško, visiškai šalia, kad pušų šakos glosto butų langus ir fasadus, taip suteikiant dar daugiau jaukumo. Apsilankius jau pastatytame ,,Pušų parke“ gali atrodyti, kad tai ne sostinėje, o Lietuvos pajūryje esantis gamtos peizažas.

butai Gyvenimui

ir investicijai

Visi asortimente siūlomi 1.5 – 3 kambarių butai populiarumu konkuruoja tarpusavyje. Ieškantys būsto gyvenimui įprastai renkasi dviejų – trijų kambarių butus, o investicijai – 1.5 kambario, tai ypač patrauklus pasiūlymas investuotojams arba ieškantiems racionalaus sprendimo, nes šie butai funkcionalumu prilygsta dviejų kambarių butui, o kaina – patraukliausia projekte.

Išrankiausiems pirkėjams ir gamtos gurmanams siūloma rinktis butus arčiau pušų parko, su erdviais balkonais arba prabangiomis terasomis pirmame aukšte, kurių langus ir fasadus glosto pušų šakos. Tokių butų asortimentas Vilniuje ypač ribotas.

Apgalvota kiekviena detalė, kad gyventojai ,,Pušų parke“ kasdien jaustųsi ne tik kaip namuose, bet ir kaip savotiškose atostogose, harmonijoje, kai gamtoje sustoja laikas ir kasdien atrandami vis nauji džiaugsmai. Idealiai subalansuota tiek ramiam poilsiui, tiek aktyviai mėgstantiems gyventi žmonėms – sportuoti, medituoti, žvejoti – mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais.

Patogus

Susisiekimas

Šis projektas itin aktualus tiems, kas nori gyventi gamtoje, šalia pušų ir upės, o tuo pačiu ieško galimybės būti mieste  – tai unikali vieta, nes Vilniaus centrą ir senamiestį pasieksite automobiliu vos per 10 min.

Projekto lokacija turi pilnai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą – viešojo transporto stoteles, patogų išvažiavimą į arterines miesto gatves. Maisto prekių parduotuvės ir kitos paslaugos pasiekiamos pėsčiomis. Projekto vietą supa brandus miškas, kuris puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui gamtoje ar sveikatingumo puoselėjimui.

Ši lokacija ypač patraukli dirbantiems biuruose šalia aplinkkelio arba dažnai keliaujantiems po Lietuvą, vykstantiems į komandiruotes, nes susisiekimas su Vilniaus oro uostu ypač patogus. Šis būstas puiki vieta ir šiuo metu gyvenantiems Lazdynuose arba šalia jų ir ieškantiems naujos, komfortiškos gyvenamosios vietos.

Išvystyta

infrastruktūra

Sparčiai besivystančiame viename geriausių Vilniaus mikrorajonų ,,Pušų parko” gyventojai ras viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Mėgstantiems sportuoti Lazdynėliai puikiai žinomi dėl šiuolaikiško, inovatyvaus Lazdynų baseino. Viskas, ko reikia šeimai – darželiai, mokyklos, Lazdynų ligoninė ir poliklinika, o iki artimiausios parduotuvės vos minutė laiko pėstute.

Sukurta atpalaiduojanti, kurortą primenanti infrastruktūra, kur gera atsipalaiduoti tiesiog geriant rytinį puodelį kavos. Privati laisvalaikio erdvė aktuali tiek šeimai, tiek norintiems atsikvėpti po darbo dienos ir pasportuoti, pabendrauti.

Uždaroje teritorijoje esantis projektas ,,Pušų parkas“ suteiks galimybę tėvams jaustis ramiems, o vaikams  būti saugiems. Erdvios terasos, komfortiškai kasdienybei pritaikyta kiemo infrastruktūra, aplinkos tvarkymo ir apželdinimo sprendimai, brandus pušynas, Neris ir visapusiškai patogi lokacija skirta kiekvieno poreikiams. 

 

 

Laisvalaikio ir

poilsio erdvės

 Aplinkos tvarkymui skirtos investicijos siekia 700 000 eurų. Čia bus gera leisti laiką ne tik jaukiai įrengtame bute, bet ir pramogauti gryname ore. Projekto teritorijoje įrengtos laisvalaikio erdvės pritaikytos suaugusiems ir skirtingo amžiaus vaikams – nuo treniruoklių, sūpynių, žaidimų erdvių iki poilsio terasų su prabangiais lauko baldais pušų parke. 

Prabangių apartamentų eksterjerą papuoš ir sakuros, magnolijos, kiti dekoratyviniai augalai.Pamatykite iš arčiau jaukumu ir prabanga žavintį projektą ir sužinokite apie išskirtinius pasiūlymus ieškantiems namų ar investicijos be pralaimėjimo.

Klientai ypač vertina požeminės automobilių aikštelės privalumus. Šis sprendimas, į kurį vystytojas investavo 2.8 mln. eurų, yra saugus ir patogus bet kuriuo sezonu. Neprapučiama zona, įrengtos betoninės grindys, sumontuoti pakeliami segmentiniai automatiniai vartai įvažiavimui, kurių valdymas susietas su mobiliojo ryšio priemonėmis. Gyventojų patogumui požeminiame parkinge įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, dviračių saugyklos.