Pušų Parkas

Apie

Projektą

Pušų parko vizija ir projekto vystytojo „Orner“ lūkestis buvo sukurti būstą šiuolaikiškam žmogui, kuris vertina miesto ir gamtos privalumus. Vienas patraukliausių akcentų yra tai, kad projektas jau pastatytas, tad išsirinktame bute galima įsikurti nedelsiant ir iš karto mėgautis visais privalumais – ne tik emociniu komfortu, šalia esančiu pušų parku, Nerimi, bet ir puikiai šeimos ar individualiems poreikiams pritaikyta infrastruktūra.

,,Pušų parke“ įsikūrę gyventojai paprastai ir greitai pasieks darželius, mokyklas, šalia esančias Lazdynų ligoninę ir polikliniką, šiuolaikišką baseiną, o iki artimiausios parduotuvės arba stotelės vos minutė kelio pėsčiomis. Turintys augintinių galės būti ramūs –mėgstantiems keliauti gali būti naudingas  šunų viešbutis su veterinarijos klinika, SPA paslaugomis ir net baseinu. Visai netoli ir didžiausi prekybos centrai. Projektas apsuptas didžiausio Vilniuje Bukčių miško parko, Neries upės, teritorijoje esančio pušų parko.

projekto

koncepcija

,,Pušų parko“ architektų komanda ir ,,Eventus Pro“ studijos autoriai rengiant projektą siekė užtikrinti pastatų komplekso funkcionalumą, estetinį patrauklumą bei tausojantį įsiliejimą į aplinką, atitinkantį lokacijos, infrastruktūros ir gyventojų poreikius. Suprojektuoti trys gyvenamųjų pastatų korpusai su požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis, kurių stogai bei aplinkinė teritorija gausiai apželdinti. Išsaugoti visi brandūs medžiai, įrengtos žaidimų, sporto bei poilsio aikštelės, pasivaikščiojimo takai. Želdynais atskirtos privačios erdvės pirmų aukštų gyventojams.

Sukurta saugi, patogi, šiuolaikiška inžinerinė bei susisiekimo infrastruktūra. Naudojami pastatų eksterjero sprendimai parinkti neatsitiktinai, skaidant pastatus smulkesniais tūriais, naudojant ramias, į aplinką darniai įsiliejančias spalvas bei tvarias apdailos medžiagas kuriama jauki, gyventojų poilsiui skirta aplinka. Gyventojų patogumui požeminėje automobilių aikštelėje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės ir dviračių saugyklos. Apgalvota kiekviena detalė, kad ,,Pušų parko“ gyventojų laiko leidimas namuose prilygtų malonioms atostogų akimirkoms.                 

Prabangių butų asortimente yra galimybė pasirinkti būstą su keliomis prabangiomis drabužinėmis, atskiroje patalpoje ir miegamojo kambaryje. Daugelyje butų yra galimybė įrengti darbo erdvę. Projekto komanda teikia ir interjero dizainerio paslaugas, todėl bet kuris pirkėjas galės realizuoti savo svajones per trumpą laikotarpį, o pasirašius sutartį dėl buto pirkimo bus apgaubtas profesionalios komandos dėmesiu iki galutinio įsikūrimo momento.

Projekto vystytojas

„Orner“ – vystytojas, turintis aiškią veiklos filosofiją, didelį dėmesį skiriantis unikaliai projekto koncepcijai, investuojantis į kokybę ir nuolat ieškantis efektyviausių sprendimų, teikiančių didžiausią vertę klientams ir miestui. Už gyvenimą be rutinos ir namus su ramybės ir komforto sinergija!

Prioritetą teikiame projekto koncepcijai – miesto ir gamtos sinergijai, idealiam duetui, kuris svarbus kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Mūsų tikslas yra ne tik pasiūlyti unikalius, kokybiškus sprendimus, bet ir prisidėti prie NT rinkos tobulėjimo. Esame LNTPA (Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos) narys.