Pušų Parkas

Akcijos

TOP 3 projektas Vilniuje

TOP 3 projektas Vilniuje „Pušų parkas“ skelbia kalėdines nuolaidas! 🎄 Įsigykite butą jau pastatytame projekte nuo 84 685 Eur ir pasinaudokite tik šventiniu laikotarpiu galiojančia nuolaida iki 22 000 Eur. Čia jūsų laukia ne tik geros kainos, bet ir puiki aplinka – išpuoselėtas vidinis kiemas, čia pat esantis pušynas bei Neries upė, patogiai pasiekiamas miesto centras. Nelaukite – butai „Pušų parke“ sparčiai tirpsta, tad sudalyvaukite atvirų durų dienose ir išsirinkite savąjį!
Gauti pasiūlymą

Butai su pilna apdaila

Klientų patogumui TOP 3 projekte Vilniuje – „Pušų parke“ – paruošėme du butus su pilna apdaila nuo 109 473 Eur! 🌲 Efektyviai išplanuoti ir šviesūs, šie jaukūs butai laukia naujakurių, pasiruošusių mėgautis „Pušų parko“ teikiamais privalumais iškart. Artėjant link namų jus pasitiks gamtos ramybė, įžengus į vidinį kiemą – išvystyta infrastruktūra. Tuomet ženkite į prabangią laiptinę ir galiausiai atsidursite savo naujame bute, kur jūsų lauks atskiras miegamasis, virtuvės bei poilsio erdvės, modernus ir kokybiškai įrengtas vonios kambarys bei jaukus balkonas. Pasinaudokite beveik 7 tūkst. Eur kalėdine nuolaida ir Naujus metus pasitikite naujuose namuose – apsilankykite atvirų durų dienose.
Gauti pasiūlymą

Butai su terasomis iki 30 kv.m.

Manote, kad butai su erdviomis terasomis – mažai kam įkandami? Tik ne atsinaujinusiame „Pušų parke“! Tai – ne tik greičiausiai parduodamas projektas Lazdynėliuose, bet ir vienintelis su terasomis, o jų plotas siekia iki beveik 30 kv. m.! Pastatytų butų kainos čia prasideda nuo 88 800 Eur. Gyvendami „Pušų parke“ jausitės taip, tarsi turėtumėte kotedžą ne tik dėl terasos, bet ir čia pat esančio pušyno, Neries upės ir išpuoselėto vidinio kiemo su erdvėmis įvairioms veikloms, požeminio garažo. Geriausia dalis? Miesto patogumai bus pasiekiami taip pat greitai kaip ir gamtos ramybė. Susidomėjote? Registruokitės ir apžiūrėkite savo būsimus namus jau šiandien.
Gauti pasiūlymą

Ypatingi šventiniai pasiūlymai

„Pušų parkas“ – TOP 3 projektas Vilniuje, gyventojams leidžiantis suderinti miesto privalumus su gamtos ramybe – čia pat esančiu pušynu ir pro jį tekančia Nerimi. 🌲 Jei paskubėsite, savo naujus namus spėsite įsigyti dar iki Kalėdų – registruokitės į atvirų durų dienas jau šiandien. Priežasčių nesnausti yra daugybė: „Pušų parkas“ – vienintelis projektas Lazdynėliuose su terasomis iki 30 kv. m. Šiuo metu taikoma net iki 22 tūkst. Eur nuolaida jau pastatytiems butams. Ypač patrauklios kainos – butų kainos čia prasideda nuo 84 685 tūkst. Eur. Projektas jau pastatytas. Turite klausimų? Susisiekite su mumis tel. (8-37) 282548.
Gauti pasiūlymą

Kaina nuo 84 685 Eur

Geriausiai Lazdynėliuose parduodamas projektas su daugybe išskirtinumų atsinaujina ir tampa „Pušų parku“. Siūlome mėgautis miesto ir gamtos privalumais už labai gerą kainą – šiuo metu čia galite įsigyti savo naujus namus vos nuo 84 685 Eur! Ir taip, kalbame apie Vilniuje naujai pastatytus butus su didžiulėmis terasomis, apsuptus žavingo pušyno, visai šalia Neries upės, su pilnai išvystyta infrastruktūra ir patogiai pasiekiamu miesto centru. Ypatingų pasiūlymų kiekis ribotas, tad paskubėkite!
Gauti pasiūlymą